1 630 ₴
Номер деталі DW-37, призначена для DAEWOO, CHEVROLET.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 220x220x35мм., орієнтовна вага - 1,50000кг.
Примечание: GM DAEWOO LANOS/NUBIRA 1.5,1.6 DOHC 96- 215*145*24*20.7.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DW-37 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.50000 кг |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 220 мм |