980 ₴
Номер деталі DW-38, призначена для DAEWOO, CHEVROLET.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 205x205x40мм., орієнтовна вага - 0,63000кг.
Примечание: GM DAEWOO MATIZ 05- 170*110*18*19.4.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DW-38 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.63000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 205 мм |