Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі DW-41, призначена для DAEWOO, CHEVROLET.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 220x220x40мм., орієнтовна вага - 1,35000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DW-41 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.35000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 220 мм |