Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі DW-44, призначена для DAEWOO, CHEVROLET.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x200x40мм., орієнтовна вага - 1,00000кг.
Примечание: GM DAEWOO MATIZ 1.0 184*128*18*19.14.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DW-44 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |