Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі DW-64, призначена для DAEWOO, CHEVROLET.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 245x245x35мм., орієнтовна вага - 1,30000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DW-64 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.30000 кг |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Ширина | 245 мм |