1 370 ₴
Номер деталі DWC-17, призначена для DAEWOO, CHEVROLET.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 280x280x60мм., орієнтовна вага - 3,96000кг.
Примечание: GM DAEWOO ESPERO 1.8,2.0 90- 218*136*250.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DWC-17 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.96000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 280 мм |