1 940 ₴
Номер деталі DWC-41, призначена для DAEWOO, CHEVROLET.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 300x300x30мм., орієнтовна вага - 0,98700кг.
Примечание: GM DAEWOO AVEO 1.4DOHC,1.6 02- 215*150*250.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DWC-41 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.98700 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |