Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі DWC-42, призначена для DAEWOO, CHEVROLET.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 250x250x50мм., орієнтовна вага - 3,00000кг.
Примечание: GM DAEWOO MATIZ 1.0 98- 186*126*222.25.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DWC-42 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |