1 370 ₴
Номер деталі DWC-43, призначена для DAEWOO, CHEVROLET.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 250x250x45мм., орієнтовна вага - 3,15000кг.
Примечание: GM DAEWOO AVEO 1.2 02- 186*126*222.25.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DWC-43 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.15000 кг |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |