2 360 ₴
Номер деталі DWK-010, призначена для DAEWOO, CHEVROLET.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 280x280x70мм., орієнтовна вага - 3,23000кг.
Примечание: GM DAEWOO TICO 0.8 96-.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DWK-010 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.23000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 280 мм |