3 710 ₴
Номер деталі DWK-039, призначена для DAEWOO, CHEVROLET.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 340x340x60мм., орієнтовна вага - 5,66000кг.
Примечание: GM DAEWOO AVEO 1.4 SOHC ,1.5 SOHC.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DWK-039 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.66000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 340 мм |