1 420 ₴
Номер деталі GMC-60, призначена для ЗАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 250x250x50мм., орієнтовна вага - 2,58000кг.
Примечание: GM DAEWOO SENS/TAVRIA/SLAVUTA 182*126*210.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GMC-60 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | ЗАЗ |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.58000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |