Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі HA-10, призначена для HONDA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x200x40мм., орієнтовна вага - 0,93000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | HA-10 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.93000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |