1 590 ₴
Номер деталі HAC-04, призначена для SUZUKI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 265x265x55мм., орієнтовна вага - 3,40000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | HAC-04 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.40000 кг |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 265 мм |
| Ширина | 265 мм |