Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі HAC-07, призначена для SUZUKI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 245x245x50мм., орієнтовна вага - 2,40000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | HAC-07 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.40000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Ширина | 245 мм |