Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі HD-107, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 230x230x30мм., орієнтовна вага - 1,35000кг.
Примечание: KIA CERATO 2.0 CRDI 04-.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | HD-107 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.35000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 230 мм |