2 670 ₴
Номер деталі HD-123, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 245x240x35мм., орієнтовна вага - 2,00000кг.
Примечание: HYUNDAI TUCSON 2.0WGT (2WD) 04-.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | HD-123 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Ширина | 240 мм |