Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі HD-132, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 290x290x30мм., орієнтовна вага - 1,48000кг.
Примечание: KIA CERATO 1.6D 06-.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | HD-132 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.48000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 290 мм |