Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі HD-38, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 195x195x35мм., орієнтовна вага - 1,01000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | HD-38 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.01000 кг |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 195 мм |