2 100 ₴
Номер деталі HD-61, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 250x250x40мм., орієнтовна вага - 1,57900кг.
Примечание: HYUNDAI H-1 97- 240*150*23*26.14.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | HD-61 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.57900 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |