Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі HDK-108, призначена для HONDA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 350x350x80мм., орієнтовна вага - 7,45200кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | HDK-108 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.45200 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 350 мм |