1 230 ₴
Номер деталі IS-26, призначена для ISUZU.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 220x220x40мм., орієнтовна вага - 1,22000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | IS-26 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Isuzu |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.22000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 220 мм |