1 510 ₴
Номер деталі KD-04, призначена для KIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 250x250x40мм., орієнтовна вага - 1,16000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | KD-04 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.16000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |