Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі KD-05, призначена для KIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x200x30мм., орієнтовна вага - 0,86000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | KD-05 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.86000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |