1 520 ₴
Номер деталі KIC-10, призначена для KIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 280x280x50мм., орієнтовна вага - 4,00000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | KIC-10 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 280 мм |