1 510 ₴
Номер деталі KIC-17, призначена для KIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 260x260x50мм., орієнтовна вага - 3,82000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | KIC-17 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.82000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 260 мм |