Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі LD-03, призначена для ВАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x200x30мм., орієнтовна вага - 1,00000кг.
Примечание: LADA SAMARA 1100,1300,1500(2108,2109) 190*134*20*22.23.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LD-03 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |