870 ₴
Номер деталі MB-09, призначена для MITSUBISHI, DODGE, EAGLE.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 195x195x35мм., орієнтовна вага - 1,50000кг.
Примечание: MITSUBISHI 4G13,4G15,G15B,G13B 87- ,G32B 83- 184*127*20*22.2.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MB-09 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.50000 кг |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 195 мм |