1 280 ₴
Номер деталі MB-11, призначена для MITSUBISHI, DODGE, EAGLE.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 220x220x30мм., орієнтовна вага - 1,15500кг.
Примечание: MITSUBISHI 4G63,G63B,4G93,G37B,G62B,6A11,6G71 80-94,? 215*140*20*22.4.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MB-11 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.15500 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 220 мм |