1 360 ₴
Номер деталі MB-13, призначена для MITSUBISHI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 240x240x30мм., орієнтовна вага - 1,32000кг.
Примечание: MITSUBISHI LANCER IX 2.0.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MB-13 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.32000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 240 мм |