1 530 ₴
Номер деталі MB-31, призначена для MITSUBISHI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 245x245x35мм., орієнтовна вага - 1,64000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MB-31 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.64000 кг |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Ширина | 245 мм |