2 880 ₴
Номер деталі MBK-002, призначена для MITSUBISHI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 320x320x70мм., орієнтовна вага - 5,10000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MBK-002 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.10000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 320 мм |