2 040 ₴
Номер деталі NS-24, призначена для NISSAN.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 290x290x50мм., орієнтовна вага - 2,50000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | NS-24 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.50000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 290 мм |