Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі NS-29, призначена для NISSAN.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 195x195x35мм., орієнтовна вага - 0,30000кг.
Примечание: NISSAN E15 S,E ,E16 B12,N13 85- GA16DS B13,N14 90- 190*132*18*20.54.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | NS-29 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30000 кг |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 195 мм |