Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі NS-31, призначена для NISSAN.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 220x220x40мм., орієнтовна вага - 1,16000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | NS-31 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.16000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 220 мм |