Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі NSC-14, призначена для NISSAN.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 310x310x63мм., орієнтовна вага - 6,79700кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | NSC-14 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.79700 кг |
| Висота | 63 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 310 мм |