Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі NSC-16, призначена для NISSAN.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 250x245x50мм., орієнтовна вага - 3,14000кг.
Примечание: NISSAN ALMERA N15, SUNNY N13.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | NSC-16 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.14000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 245 мм |