2 250 ₴
Номер деталі NSC-17, призначена для NISSAN, Импортные автомобили.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 320x320x50мм., орієнтовна вага - 6,98000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | NSC-17 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.98000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 320 мм |