Номер деталі NSK-025, призначена для NISSAN.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 310x310x60мм., орієнтовна вага - 4,50000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | NSK-025 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Sunny, Almera, Prairie |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.50000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 310 мм |