700 ₴
Номер деталі PRB-01, призначена для SUZUKI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x70x40мм., орієнтовна вага - 0,17000кг.
Примечание: ELANTRA/LANTRA 1.5,1.6/GRANDEUR/EXCEL/SONATA/PONY/MITSUBISHI 4G13,4G15,4G37,4G63.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PRB-01 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.17000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 70 мм |