Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі PRC-09, призначена для SUZUKI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x250x60мм., орієнтовна вага - 0,78000кг.
Примечание: LACETTI, NUBIRA.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PRC-09 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.78000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 250 мм |