Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі SB-03, призначена для SUBARU.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x200x40мм., орієнтовна вага - 0,98700кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SB-03 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.98700 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |