Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі SBC-02, призначена для SUZUKI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 290x290x50мм., орієнтовна вага - 4,61000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SBC-02 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.61000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 290 мм |