1 070 ₴
Номер деталі SZ-10, призначена для SUZUKI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 210x210x30мм., орієнтовна вага - 0,25800кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SZ-10 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.25800 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 210 мм |