910 ₴
Номер деталі TY-28, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x200x30мм., орієнтовна вага - 0,94000кг.
Примечание: TOYOTA 1N NP70 80 ,3A-# AE80,AT150,3-#E EE9# 200*140*21*23.8.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TY-28 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.94000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |