Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі TY-30, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 240x240x40мм., орієнтовна вага - 1,29000кг.
Примечание: TOYOTA 3S-# SV21,ST162 170,182,183 86- 4S-# ST170 18# 225*150*20*27.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TY-30 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.29000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 240 мм |