1 430 ₴
Номер деталі TYC-13, призначена для SUZUKI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 265x265x50мм., орієнтовна вага - 4,00000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TYC-13 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 265 мм |
| Ширина | 265 мм |