2 100 ₴
Номер деталі TYC-23, призначена для SUZUKI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 300x300x60мм., орієнтовна вага - 5,19000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TYC-23 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.19000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |