Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі VW-30, призначена для AUDI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 220x230x40мм., орієнтовна вага - 1,10000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VW-30 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.10000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 230 мм |