Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі VW-32, призначена для AUDI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 250x250x30мм., орієнтовна вага - 0,40000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VW-32 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.40000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |